Sací trúbkový modul pre CHEVROLET CAPTIVA 2.2D 2011-, OPEL ANTARA A 2.2CDTI 2010-
hrdlo kolena sacieho potrubia
Doplnkový tovar/Doplnková informácia: s tesneniami
Doplnkový tovar/Doplnková informácia: s nastavovačom
Doplnkový tovar/Doplnková informácia: so škrtiacou klapkou
v originálnej OEM kvalite !!
pasuje na:
CHEVROLET CAPTIVA 2.2D 2011-, OPEL ANTARA A 2.2CDTI 2010-
Producent OE číslo produktu:
OPEL 025183182
OPEL 025183483
OPEL 025187010
OPEL 025189093
OPEL 025193560
OPEL 25183182
OPEL 25183483
OPEL 25187010
OPEL 25189093
OPEL 25193560
OPEL 25193560 WYP
číslo výrobku :
BKS-PL-023
5902048509345




