Prejsť na obsah

Sací trúbkový modul CHEVROLET CAPTIVA 2.2D 2011-, OPEL ANTARA A 2.2CDTI 2010-

140,90€ s DPH

Skladom Odosielame do 24h
Rýchle doručenie 1–2 dni
Možnosť vrátenia do 14 dní
EAN: 5902048509345 Katalógové číslo: BKS-PL-023, 5902048509345, OPEL 025183182, OPEL 025183483 Kategórií: , , , , , , Značka:

Sací trúbkový modul pre CHEVROLET CAPTIVA 2.2D 2011-, OPEL ANTARA A 2.2CDTI 2010-

hrdlo kolena sacieho potrubia

Doplnkový tovar/Doplnková informácia: s tesneniami
Doplnkový tovar/Doplnková informácia: s nastavovačom
Doplnkový tovar/Doplnková informácia: so škrtiacou klapkou

v originálnej OEM kvalite !!

pasuje na:

CHEVROLET CAPTIVA 2.2D 2011-, OPEL ANTARA A 2.2CDTI 2010-

Producent OE číslo produktu:

OPEL 025183182
OPEL 025183483
OPEL 025187010
OPEL 025189093
OPEL 025193560
OPEL 25183182
OPEL 25183483
OPEL 25187010
OPEL 25189093
OPEL 25193560
OPEL 25193560 WYP

číslo výrobku :

BKS-PL-023

5902048509345

Hmotnosť 3 kg

OTÁZKY A ODPOVEDE

Položiť otázku
You must be logged in to ask a question Log In
Zatiaľ nie sú žiadne otázky